KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13475282
nr 1347 5282
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Sverige. Komposition med man och kvinna. Signerad, numrerad EA III/XI, oramat löst blad. Bladets mått: 61x86 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:35:35
11/9 07:41:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander
nr 1347 5282
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 14 september 2020 |
| 11/9 07:41:05 | 1 | Vinnande bud |
Pär Gunnar Thelander